Меню
 
Головна arrow Новини
КЗОЗ «Менська центральна районна лікарня» першою серед районних лікарень області отримала статус «Чиста лікарня, безпечна для пацієнтів».

Нещодавно представник Асоціації «Служби організації інфекційного контролю України» Ольга Карпенко вручила лікарні відповідний сертифікат. Він підтверджує, що статус «Чиста лікарня, безпечна для пацієнтів» отримало пологове відділення. Воно за результатами аудиту показало найвищий результат та відповідає вимогам санітарного та епідеміологічного режиму.

«Основна місія служби – збереження здоров’я персоналу та пацієнтів медичних закладів, – відмітила Ольга Карпенко, – адже ефективна програма інфекційного контролю забезпечує значне скорочення витрат і дозволяє зекономити кошти, необхідні для фінансування інших потреб установи. Разом із почесним статусом, заклад охорони здоров’я отримує чітко налагоджену систему гігієни, підготовлений практично та обізнаний теоретично персонал, престиж і публічне схвалення, високий кредит довіри до лікаря».

«Надання таких статусів є важливим доказом того, що персонал закладу слідує усім нормам та керується алгоритмами чистоти та безпечної роботи, – зазначає головний лікар Петро Хомрач. – Сама назва «Чиста лікарня безпечна для пацієнта» говорить абсолютно за все – рух в напрямку покращення якості медичної допомоги. Для нас важливо отримати таке визнання, бо це свідчення того, що колектив працює у правильному напрямку».

Гостями заходу були голова Менської районної державної адміністрації Олександр Мисник та голова Менської районної ради Володимир Невжинський, які привітали колектив лікарні із черговим успіхом.
Прес-служба Управління охорони здоров’я облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів