Меню
 
Головна arrow Новини
Нещодавно в ході робочої поїздки до Бобровицького району голова обласної державної адміністрації Володимир Івашко відвідав КЛПЗ «Бобровицька ЦРЛ», яка згідно глобальних Критеріїв ВООЗ має сертифікат МОЗ України про надання статусу «Лікарня, доброзичлива до дитини».

Медична допомога жінкам Бобровицького району надається у акушерсько-гінекологічному відділенні на 40 ліжок (пологове відділення на 10 ліжок і 10 ліжок патології вагітних, гінекологічне відділення – 20 ліжок) та у жіночій консультації у складі консультативно-діагностичного центру.

В акушерсько-гінекологічному відділенні проведений ремонт, встановлені металопластикові вікна, замінена сантехніка, облаштовані душові кабіни, що значно покращило умови перебування пацієнтів та роботи медичного персоналу. Функціонують 8 індивідуальних пологових залів та окремий операційний блок. У відділенні забезпечуються цілодобові чергування лікаря акушера-гінеколога, функціонують 2 цілодобових пости акушерок, пост медичної сестри палати інтенсивної терапії новонароджених. Палата інтенсивної терапії новонароджених обладнана двома кювезами, лампою для фототерапії, кисневим концентратором. Догляд за новонародженими здійснює лікар-неонатолог.

Медичними кадрами акушерсько-гінекологічна служба забезпечена на належному рівні, всі лікарі володіють сучасними методами оперативних втручань.

У відділенні широко використовуються сучасні перинатальні технології (сумісне перебування матері та дитини, партнерські пологи, раннє прикладання до грудей, грудне вигодовування тощо), для знеболювання пологів впроваджено гідромасаж роділь, широкого застосування набула методика вільного вибору позиції роділлі у пологах.

Щорічно тут приймається понад 400 пологів та проводяться понад 200 акушерсько-гінекологічних операцій. Питома вага партнерських пологів складає 77,0%. Материнська смертність відсутня впродовж багатьох років.

Поруч із жінками, які є мешканками Бобровицького району, в акушерському відділенні Бобровицької ЦРЛ народжують жінки з Носівського, Сосницького, Борзнянського районів, Згурівського та Броварського районів Київської обл., м. Києва та інших областей, тобто відділення фактично працює як міжрайонний перинатальний центр ІІ рівня спеціалізованої допомоги.
Прес-служба Управління охорони здоров’я облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів