Меню
 
Головна arrow Новини
Менська медицина катастроф отримала нове авто

Менська центральна районна лікарня отримала нову автівку «швидкої допомоги» французького виробництва, оснащену сучасним обладнанням. Як зазначив головний лікар району Петро Хомрач, у перспективі всі пункти медицини катастроф Менщини будуть забезпечені такими автомобілями.

Новий автомобіль обладнаний всією необхідною апаратурою для обстеження, проведення реанімаційних заходів (кардіографом, дефібрилятором, кисневими балонами, інгаляторами, пневматичними шинами) та обладнанням для проведення дозованої інфузійної терапії під час транспортування.

У салоні – зручні ноші, котрі легко розгортаються, ними простіше транспортувати пацієнта. Також є витяжні дошки, які потрібні при перевезенні потерпілих зі спинальними травмами. Автомобіль «Peugeot Вoxer» коштує близько 700 тисяч гривень.

В Менському районі працюють 6 бригад швидкої медичної допомоги обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Два з них, в тому числі і новий автомобіль «Peugeot Boxer», базуються в Менській центральній районній лікарні. Ще 4 автомобілі на базі сільських лікарських амбулаторій ЗПСМ у селищах Березна та Макошино, сіл Стольне та Бірківка.

Новий автомобіль працює в зміні цілодобово. При потребі використовується для обслуговування хворих з найбільш тяжкою патологією.

У новенькій «швидкій» комфортно і медикам, і пацієнтам.


Прес-служба Управління охорони здоров’я облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів