Меню
 
Головна arrow Новини
Оперативність і комфорт.

24 травня 2014 року на головній площі Чернігова відбулося урочисте вручення медикам області ключів від 27 нових автомобілів «швидкої допомоги» класу А, В, С.

Вже з наступного дня всі автомобілі надійдуть у розпорядження обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф і почнуть обслуговувати пацієнтів Чернігівщини. Отже, основний принцип, яким користуються медики, що працюють над наближенням невідкладної медичної допомоги до населення, знайшов своє практичне втілення. За словами начальника Управління охорони здоров’я облдержадміністрації Петра Гармаша, зараз реєстрація автомобілів «швидкої допомоги» у відповідних державних органах вже завершилася. «Автомобілі обладнані сучасною медичною апаратурою, над розробкою якої працювали провідні фахівці українських та світових конструкторських бюро. Протягом наступного тижня ми очікуємо ще одну партію спецавтомобілів. Таким чином, загальна кількість таких автівок сягне 35 одиниць, які за рахунок бюджету закуплені саме для Чернігівської області. Протягом травня ми отримали три партії автомобілів, паралельно ми запрошували спеціалістів для встановлення сучасного обладнання та навчали медиків на ньому працювати. Хочу заспокоїти жителів Чернігівщини, які з деяких засобів масової інформації отримали повідомлення про те, що вихід автомобілів для обслуговування пацієнтів затримується на невизначений термін. Справа в тім, що певний проміжок часу зайняла реєстрація в ДАІ як самих автомобілів, так і реєстрація медичного обладнання, наданого НПО «Практика». Зараз всі процедури завершені і транспорт повністю готовий. Ми тепер маємо реанімобілі класу С найвищої комплектації, які надаватимуть невідкладну допомогу жителям всієї області. Отже, – наголосив Петро Гармаш, – Уряд нашої держави виконав свої обіцянки. І це повною мірою відчують пацієнти Чернігівщини, яким буде надаватися невідкладна медична допомога».

Разом зі своїми співробітниками цій події радіє і директор обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Ігор Даниленко: «Протягом двох днів на чергування по місту Чернігову виходять три реанімобілі – один класу А, два – класу В. Ми з усією відповідальністю поставилися до навчання наших працівників роботі на цьому коштовному обладнанні, адже комплектація одного автомобіля коштує від 350 до 450 тисяч гривень: апарат штучної вентиляції легень, дефібрилятор, кардіомонітори, електрокардіографи, балони із киснем, апарат для підігріву розчинів, функціональні засоби для транспортування хворих (ноші, крісло, матраци, гамаки), засоби для іммобілізації (медичні комірці, пневмошини). Автівки мають великий технічний ресурс і здатні працювати на не дуже пристосованих трасах, особливо у сільській місцевості».

В урочистостях з приводу вручення ключів від нових автомобілях взяли голова облдержадміністрації Володимир Івашко та народний депутат України Валерій Дубіль, які, зокрема, наголосили – влада й надалі буде оперативно реагувати на потреби системи охорони здоров’я і робитиме все можливе для того, щоб якомога ефективніше наближати невідкладну та екстрену допомогу до населення.
Прес-служба Управління охорони здоров’я облдержадміністрації


Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів