Меню
 
Головна arrow Новини
«Казка про стоматолога»

У КЛПЗ «Обласна дитяча стоматологічна поліклініка» запрацював Театр здоров’я. В ігровій формі наймолодшим жителям Чернігівщини розповідають, чому так важливо дотримуватися гігієни ротової порожнини та як правильно це робити.

Як зазначає завідувачка одного з відділень Олена Віруга, Театр здоров’я – новий проект працівників та керівництва поліклініки. «Ми якось побували у Чернігівській загальноосвітній школі №33, проводили там роз’яснювальну роботу серед учнів стосовно збереження зубів і запропонували хлопцям та дівчатам старших класів навчати малюків ретельно чистити зуби, дотримуватися гігієни ротової порожнини, правильно обирати зубну пасту. Серед наших лікарів обрали куратора, який би контролював цю масово-роз’яснювальну роботу. До речі, із задоволенням в ній взяли участь і кілька наших інтернів, які відвідували маленьких школярів та проводили з ними уроки здоров’я. А згодом вирішили – чому б не зацікавити учнів та за допомогою театрального мистецтва популярно розповісти про хвороби, що виникають у разі нехтування правилами гігієни? Знайшли підтримку в особі художнього керівника Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру ім. Т.Г. Шевченка Андрія Бакірова, який допоміг нам костюмами, театральним реквізитом для постановки вистави «Каріус і Бактеріус» – своєрідного інтерактивного шоу, в якому популяризуються засади здорового способу життя. У вільний від роботи час наші лікарі та медичні сестри виготовили декорації для вистави, причому їм допомагали як школярі, так і їхні батьки. Активну участь взяли також наші маленькі пацієнти», – зазначає Олена Віруга.

Спочатку вистава була розрахована на учнів-старшокласників. Згодом її продемонстрували і вихованцям кількох дитячих садочків обласного центру. Вистава «Каріус і Бактеріус» вже знайшла своїх шанувальників, діти із задоволенням реагують на гру аматорів-акторів, які настільки захопилися нею, що розмірковують над новими театральними проектами, причому такими, в яких би самі діти брали б безпосередню участь.

Прес-служба Управління охорони здоров’я облдержадміністрації


Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів