Меню
 
Головна arrow Новини
Сосницькі стоматологи справили новосілля.

Тривалий час стоматологічне відділення Сосницької центральної районної лікарні розміщувалося у непристосованому приміщенні, яке з часом почало руйнуватися, створюючи незручності як для лікарів, так і для пацієнтів.

І ось, незважаючи на скрутне матеріальне становище лікарні, кошти на нове приміщення було знайдено. Відтепер відділення, завдяки старанням його медперсоналу, виглядає не гірше, ніж у потужних лікарняних закладах.

Як зазначає завідувачка відділення Ірина Непопенко, нині умовам роботи сосницьких стоматологів по-доброму заздрять колеги, адже нове приміщення має доволі привабливий вигляд, у якому в окремих кімнатах розташовані стерилізаційний блок та перев’язочна, облаштовані гардеробна, три побутові кімнати, реєстратура.

«Найголовніше, – зазначає Ірина Непопенко, - що відтепер кожен із чотирьох наших лікарів працює в окремому кабінеті, про що раніше ми могли тільки мріяти. Районна влада потурбувалася про те, щоб робочі місця лікарів були оснащені всім необхідним, для того, щоб пацієнти почувалися якомога зручніше. А це і для наших лікарів – неабиякий позитив. Участь в облаштуванні відділення взяв кожен з його працівників – лікарі, медичні сестри, санітарки, які на час здійснення ремонтних робіт «перекваліфікувалися» на мулярів, штукатурів, оздоблювачів. Тому ми тепер і маємо таких хороший кінцевий результат. На жаль, ми поки що не можемо розраховувати на нове стоматологічне обладнання, втім, сподіваємося, що із часом і це питання буде вирішено позитивно».

Отже, відтепер у Сосниці є де якісно, ефективно та згідно із сучасними технологіями отримати стоматологічну допомогу.

Прес-служба Управління охорони здоров’я облдержадміністрації


Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів