Меню
 
Головна arrow Новини
КЗ «Обласний центр з профілактики та боротьби зі СНІДом» перший медичний заклад на Чернігівщині який відповідає статусу «Чиста лікарня, безпечна для пацієнта».

КЗ «Обласний центр з профілактики та боротьби зі СНІДом» перший медичний заклад на Чернігівщині який відповідає статусу «Чиста лікарня, безпечна для пацієнта».

З цієї нагоди заклад відвідали заступник голови обласної ради Мельничук Валентин Васильович, начальник Управління охорони здоров’я облдержадміністраціі Гармаш Петро Петрович, спеціаліст з інфекційного контролю Карпенко Ольга, голова Асоціації медичних сестер у Чернігівській області Сакун Тетяна Михайлівна.

Виступаючи перед присутніми, головний лікар КЗ «Обласний центр з профілактики та боротьби зі СНІДом» Дейкун Микола Петрович відзначив, що присвоєння статусу «Чиста лікарня, безпечна для пацієнта» — це не лише велика честь, а й значна відповідальність і заслуга медичного персоналу та самих пацієнтів, для яких і були створені відповідні умови з метою забезпечення високої якості надання медичної допомоги.

Карпенко Ольга наголосила на тому, що метою проекту є забезпечення високого рівня гігієни в лікувальних установах України, профілактика професійного захворювання медичного персоналу, запобігання розповсюдження внутрішньолікарняних інфекцій, економія коштів лікувальних установ.

Тетяна Михайлівна урочисто вручила головному лікарю Миколі Петровичу сертифікат «Чиста лікарня безпечна для пацієнта» такі ж відзнаки отримали амбулаторно-поліклінічне відділення та лабораторія діагностики ВІЛ-інфекції.

Петро Петрович привітав працівників закладу за сумлінну працю та отримання статусу «Чиста лікарня безпечна для пацієнта» і побажав успіх в подальшій роботі. Висловив надію, що в області цьому статусу повинні відповідати усі медичні заклади.

Валентин Васильович також привітав присутніх з отриманням статусу та висловив окрему подяку головному лікарю Миколі Петровичу за його ініціативність та наполегливість у будь-яких розпочатих справах і вручив Почесну грамоту Чернігівської обласної ради.

По закінченню урочистих зборів Микола Петрович подякував за нагороду та звернув увагу, що відтепер, відзнаки у вигляді голубої яскравої таблички будуть зустрічати при вході у амбулаторно-поліклінічне відділення та лабораторію діагностики ВІЛ-інфекції усіх - і медичний персонал, і пацієнтів. Звісно, це не просто табличка, це гарантія чистоти, безпеки та турботи про оточуючих.

На заході були присутні представники місцевих ЗМІ. Також, були присутні представники компанії Лізоформ Медікал - по закінченню урочистої частини вони поздоровили персонал закладу та подарували солодкий подарунок - торт із надписом «Чиста лікарня».
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів