Меню
 
Головна arrow Новини
«Санаторії Чернігівщини, які знаходяться у підпорядкуванні Управління охорони здоров’я облдержадміністрації, готові прийняти на відпочинок та оздоровлення школярів» - на цьому 11 квітня 2014 року під час наради в облдержадміністрації, присвяченій підготовці до проведення цьогорічного літнього сезону школярів наголосив заступник начальника Управління охорони здоров’я ОДА Володимир Пулін.

Йшлося, зокрема, про обласний протитуберкульозний санаторій «Зелений гай» у м. Чернігові (оздоровчий сезон триватиме з 30 травня до 29 серпня) та загальносоматичний дитячий санаторій «Пролісок» у Ніжинському районі (літній сезон триватиме з 3 червня по 28 серпня), в яких налічується 300 ліжок.

У літній період у цих закладах планується оздоровити 1400 дітей. Крім того, у санаторії «Пролісок» планується оздоровити додатково ще по 30 дітей у кожному з 4 заїздів, у «Зеленому гаю» - 20 дітей у кожному із заїздів. Перевага, які і у минулі роки, надаватиметься дітям-інвалідам, дітям-сиротам, таким, що позбавлені батьківського піклування, членам багатодітних родин, дітям, що знаходяться на диспансерному обліку з приводу хронічних захворювань. Графіки заїздів створені та надіслані в усі лікувально-профілактичні заклади області.

З обласного бюджету на літню оздоровчу кампанію планується виділити понад 3,5 млн. грн., з яких на медикаменти – 89,5 тис. грн., харчування – 876 тис. грн.

Протягом цього періоду всі діти будуть забезпечені повноцінним харчуванням, вартість якого на ліжко-день у «Проліску» (5-разове харчування) становитиме: для дітей 8-10 років – 33,5 грн., у «Зеленому гаю» (6-разове харчування) - 37,5 грн., для дітей 11-14-ти років - 37,5 грн. та 38, 5 грн. відповідно.

Обидва заклади забезпечені медикаментами у повному обсязі, в т.ч. і для невідкладної медичної допомоги. Необхідним устаткуванням та миючими засобами будуть забезпечені медичні пости та кабінети,.

Вартість лікування на літній період становитиме 3, 9 грн. на один ліжко/день у «Проліску», 4,5 грн. на один ліжко/день у «Зеленому гаю».

Згідно з відповідними планами, у санаторіях з медичним персоналом проводяться семінари та інструктажі з прийняттям заліків щодо дотримання санітарно-епідемічних норм, надання невідкладної медичної допомоги, безпеки життєдіяльності

Прес-служба Управління охорони здоров’я облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів