Меню
 
Головна arrow Новини
Його покликання – рятувати життя.

Відкриття меморіальної дошки-барельєфу на будівлі КЛПЗ «Чернігівська міська лікарня №3 Чернігівської міської ради» на честь Заслуженого лікаря України Юрія Шмакова, який очолював цей медичний заклад протягом майже 30 років, відбулося 28 березня 2014 року.

«Без нього нашої лікарні, мабуть, не було б, адже він настільки переймався її проблемами, що зробив лікарню не тільки однією з кращих у місті, а й в області», – такими словами згадують постать Юрія Шмакова його колеги. І це дійсно так, адже на сьогодні заклад користується заслуженою популярністю серед пацієнтів – жителів обласного центру, які часто з вдячністю відгукуються про роботу всіх її дев’яти відділень та лабораторій, а також про чуйний та високопрофесійний колектив. На жаль, минулого року талановитий і мудрий керівник, надійний товариш і зразковий сім’янин передчасно пішов із життя. Але у стінах створеної ним лікарні працює підібраний ним же колектив лікарів, медичних сестер, лаборантів, який лікуватиме ще не одне покоління чернігівців.

Саме вони – медики, а також представники міської влади, друзі, члени родини Юрія Шмакова, громадськість зібралися цього дня аби вшанувати пам’ять Лікаря. Звертаючись до присутніх, Чернігівський міській голова Олександр Соколов, зокрема, зазначив: «Кожен день Юрій Шмаков спрямовував себе і весь трудовий колектив на рятування здоров’я та життя пацієнтів і робив неоціненний внесок у розбудову лікарні. Достатньо згадати створену за його ініціативи першу в області радіологічну лабораторію. І, незалежно від того, яким чином ми вшановуємо пам’ять людей, що відійшли у вічність, головне, що вони назавжди залишаються у наших серцях і душах». Дружина Юрія Шмакова Валентина Михайленко згадала: «Лікарня та її колектив завжди були головними у його житті, адже я бачила, що він щогодини переймається її проблемами та намагався зробити так, щоб їх згадували лише теплими словами вдячності».

Ідея встановити пам’ятний знак на фасаді лікарні належить саме її колективу. Таку ініціативу підтримала міська влада , а також численні друзі та благодійники, які виготовили та встановили меморіальну дошку. Отже, відтепер і назавжди вона прикрашатиме цей славетний медичний заклад.Прес-служба Управління охорони здоров’я облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів