Меню
 
Головна arrow Новини
На Чернігівщині за підтримки USAID стартувала програма «Здоров’я жінок України».

Програма «Здоров’я жінок України» – це п’ятирічна Програма (2011-2016 рр.) Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Програма впроваджується Інститутом досліджень і тренінгів імені Джона Сноу в партнерстві з Фондом «Здоров’я жінки та планування сім’ї» – українською неурядовою організацією, що працює в сфері планування сім’ї та репродуктивного здоров’я та є членом Міжнародної федерації планування сім’ї.

Мета програми «Здоров’я жінок України» - сприяти збереженню репродуктивного здоров’я жінок та пар України шляхом покращення використання сучасних та ефективних методів контрацепції як альтернативи непланованої вагітності та абортам.

Представники Програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Здоров’я жінок України» провели перший 5-денний тренінг для акушерів-гінекологів Чернігова у рамках угоди про партнерство та співпрацю у поліпшенні репродуктивного здоров’я населення регіону. Участь у заході взяв в.о. начальника Управління охорони здоров’я облдержадміністрації Володимир Пулін.

Як зазначила координатор проекту в Чернігівській області Юлія Завгородня, діяльність буде спрямована передусім на те, щоб жінки, чоловіки та одружені пари зверталися до лікарів, аби отримати якісне консультування та вибрати для себе сучасні методи планування сім’ї. У рамках програми планується проводити велику кількість різних просвітницьких заходів, акцій і тренінгів, також передбачена підтримка сприятливого нормативно-правового середовища у сфері сім’ї та здоров’я на національному і регіональному рівнях. «Ще одним важливим напрямом програми є підвищення рівня знань медичних працівників, що сприятиме наближенню послуг із планування сім’ї в Україні до міжнародних стандартів», — відзначила Юлія Завгородня.

Механізм реалізації програми сприятиме загальній меті покращання доступу до медичного обслуговування. За словами в.о. начальника Управління охорони здоров’я облдержадміністрації Володимира Пуліна, участь області у такому проекті є надзвичайно важливим кроком, оскільки програма зорієнтована на поліпшення стану репродуктивного здоров’я населення, проведення широкої просвітницької, інформаційно-аналітичної роботи серед різних категорій населення.Прес-служба Управління охорони здоров’я облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів