Меню
 
Головна arrow Новини
На часі – створення єдиної централізованої диспетчерської обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Про це повідомив директор центру Ігор Даниленко під час відвідування закладу в.о. заступника голови облдержадміністрації Юрієм Музикою та начальником Управління охорони здоров’я ОДА Галиною Васильковою.

Владою регіону приділяється велика увага модернізації обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у відповідності до європейських стандартів. Як зазначила Галина Василькова, на медикаменти для бригад екстреної медичної допомоги було виділено понад 2 млн. грн. Зараз медики, приїжджаючи до пацієнта за викликом, мають все необхідне для надання йому кваліфікованої медичної допомоги. Паливно-мастильними матеріалами заклад забезпечений повністю. Нові автомобілі, які, згідно з рішенням Уряду, будуть отримані, розподіляться у ті відділення центру, що мають притрасове розташування та будуть надавати допомогу великій кількості населення. Інші спецавтомобілі розподілятимуться пропорційно для забезпечення відповідних термінів доїзду до пацієнтів, який виконується майже на 90%. Зараз ми працюємо над створенням єдиної централізованої диспетчерської по прийому та передачі викликів у підрозділи закладу. Для цього вже виділені кошти, проведений ремонт та реконструкція виробничих приміщень, налагоджуються комунікації. Сподіваємося, що завдяки підтримки Уряду та його проекту «Вчасна допомога» єдина диспетчерська запрацює своєчасно.

Директор обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Ігор Даниленко поінформував про головні завдання, що стоять перед працівниками закладу, організацію роботи, взаємодію з приймальними відділеннями лікарень та аварійно-рятувальними підрозділами міністерств та центральних органів виконавчої влади.

На сьогодні заклад складається з 3 відділень, відділу виїзної консультативно-медичної допомоги, 22 районних відділів та 24 сільських пунктів швидкої медичної допомоги. Один з основних здобутків роботи центру – збільшення вдвічі (у порівнянні з 2012 р.) медикаментозного забезпечення виклику, якому значною мірою посприяло стабільне фінансування з державного та обласного бюджетів.

Загалом протягом минулого року бригадами центру обслуговано понад 285 тис. викликів.

Прес-служба Управління охорони здоров’я облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів