Меню
 
Головна arrow Новини
Відбулось розширене засідання Робочої групи по впровадженню Проекту «Фінансування і управління у системі охорони здоров'я» (Проект HFG Україна)

9 січня 2014 року під головуванням Пуліна В.О., заступника начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації, відбулось розширене засідання Робочої групи по впровадженню Проекту «Фінансування і управління у системі охорони здоров'я» (Проект HFG Україна) в Чернігівській області за фінансування USAID на виконання Меморандуму про взаємопорозуміння між Державною службою Украі?ни з питань протидіі? ВІЛ-інфекціі?/СНІДу та інших соціально небезпечних захворювань, Чернігівською обласною державною адміністрацією та організацією Abt Associates Inc.

Проект передбачає розробку пілотної моделі в рамках реформування охорони здоров'я щодо інтеграції послуг з ВІЛ/СНІДу у заклади первинної медико-санітарної допомоги (далі – ПМСД) у Чернігівській області.

Надання послуг з ВІЛ у закладах ПМСД дозволить наблизити консультування і тестування на ВІЛ, особливо у групах найвищого ризику, і позитивно вплине на діяльність, спрямовану на виявлення ВІЛ. Своєчасне виявлення ВІЛ в подальшому дозволить досягти кращих результатів лікування та підвищення якості життя ВІЛ-інфікованих. Доступність тестування на ВІЛ у закладах ПМСД сприятиме вчасному виявленню ВІЛ та протидії розповсюдження епідемії.

На сьогоднішній день підготовлено 38 лікарів та 32 медичних сестер із закладів ПМСД м.м. Ніжин і Прилуки, Бобровицького та Чернігівського районів з питань консультування та тестування на виявлення антитіл до ВІЛ швидкими тестами. Отримано швидкі тести для виявлення антитіл до ВІЛ за рахунок гуманітарної допомоги. Робоча група вирішила розпочати практичне впровадження (Проекту) консультування і тестування на ВІЛ швидкими тестами на рівні первинної медичної допомоги з 20.01.2014.

Прес-служба Управління охорони здоров’я облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів