Меню
 
Головна arrow Новини
Про реалізацію заходів щодо протидії ко-інфекції ТБ/ВІЛ в області обговорено на семінарі - тренінгу з головними лікарями Центрів первинної медико-соціальної допомоги, фтизіатрами та інфекціоністами з Бахмацького, Бобровицького, Ічнянського, Куликівського, Менського, Новгород - Сіверського, Семенівського, Чернігівського районів.

При відкритті заходу головний лікар Чернігівського обласного протитуберкульозного диспансеру, голова постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах учасників АТО Чернігівської обласної ради Миколо Дейкун акцентував увагу на шляхи протидії епідеміям туберкульозу та ВІЛ/СНІДу в умовах реформування галузі. Зокрема, мова йшла про виконання Стратегії протидії ВІЛ «90-90-90» до 2020 року та проекту Стратегії розвитку системи протитуберкульозної медичної допомоги.

На засіданні йшлося про необхідність об’єднання зусиль фтизіатрів, інфекціоністів і сімейних лікарів для своєчасного виявлення, проведення контрольованого лікування хворих на ТБ, ВІЛ, ко-інфекцію ТБ/ВІЛ, що дасть можливість призупинити темпи розповсюдження цих недуг. Присутні розглянули приклади ведення складних клінічних випадків ТБ/ВІЛ, можливості усунення прогалин в діяльності, покращення якості надання послуг у сфері протидії ТБ/ВІЛ, обговорили проблеми та напрацювання в районах.

Представник міжнародної організації РATH Олена Павленко, надала практичні рекомендації щодо покращення якості ведення випадків з ко-інфекцію туберкульоз/ВІЛ.

Нарада відбулася за технічної підтримки Проекту «Виклик туберкульозу», який впроваджується в Україні Програмою оптимальних технологій в охороні здоров’я (РАТН).






Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів